Jóga u lesa

Jógu vnímám jako světlo pro naši duši, tělo a mysl. Chtěla bych toto světlo předávat dál.
JÓGA A JÁ

Jóga patří do mého života již od mých 25let.


Nejdříve jsem ji praktikovala jen jako fyzickou praxi. Postupně jsem se do ní začala více ponořovat a vnímala pohyb jiným způsobem. Až jsem se dostala ke studiu jógové filosofie a začala jsem jógu žít.

Jóga je pro mne cesta a celoživotní poznávání sebe sama a smyslu života. Jóga je dar pro tělo, kdy s plynutím dechu protahuji a posiluji všechny části mého těla. Jóga mne činí lepším člověkem, protože skrze její moudra, se prací na sobě stávám „vědomějším“ člověkem. Hluboká filosofie, vedoucí do nitra, mi pomáhá odstraňovat vše nefunkční a negativní a poznat sebe sama. A tak mohu podporovat vše pozitivní a radostné; a zároveň poznávat i své temné zákoutí a přijímat své stinné stránky. Jóga mne učí nacházet v životě rovnováhu.

Jóga mi pomáhá udržet tělo a mysl ve zdraví. A když se cítím zdravá, cítím radost a spokojenost. Na své cestě za jógovým poznáním jsem prošla mnohými kurzy a worshopy. Prošla jsem výukou českých i zahraničních lektorů a velmi zkušených jogínů a seznámila se styly hatha jógy, ashtanga jógy, hormonální jógy, jin-jogy a iyengar jógy. V současné době studuji jógovou terapii na FTVS UK a jsem již letitým studentem jógové školy Rezonance, která se zabývá především propojením těla a mysli.

SKUPINOVÉ

jógové lekce


Naše jógové setkání trvá 120 minut. Velmi mi záleží na tom, abych s každou jogínkou/jogínem měla osobní kontakt a poznala jeho dispozice, proto také vedu jógu v malých skupinkách.

Lekci jógy začínáme 15min jógovou „rozcvičkou“, kdy pomalu protáhneme a zahřejeme důležité části našeho těla. Pomalu a nenásilným způsobem rozhýbáme páteř a velké klouby.

Následuje dynamičtejší část lekce, kdy přes pozdrav slunce, bojovníky a další jógové ásany posílíme, protáhneme a prohřejeme celé tělo. Poté přejdeme na ásany na podložce, kde zahřáté tělo doprotáhneme a nikdy nezapomeneme na posílení břišních svalů, které jsou potřebné pro dobré provedení téměř každé ásany.

Závěrečnou část lekce ukončíme 15min relaxací. Při jemné hudbě uvolníme v Šavasaně (pozice mrtvoly) celé tělo a mysl a načerpáme energii do celého dne.

Cena: 300,- / 120 min

INDIVIDUÁLNÍ

jógové lekce


Bolí vás záda nebo máte nějaké zdravotní omezení? Rádi byste nakombinovali cvičení i teorii? Nemáte čas dostavit se na skupinovou lekci? Máte raději individuální přístup? Rádi byste začali se cvičením jógy a potřebujete své tempo? Můžete se objednat na soukromou lekci, kdy budu k dispizici pouze Vám.

2000,- / 90min

PROSTOR A ROZVRH
Jógové cvičení probíhá v malých skupinkách, max.10lidí.
Jogový sál je v rodinném domě u lesa, klidné a velmi příjemné prostředí.

Rozvrh veřejných lekci (nutno předem rezervovat)

Pondělí : 17:30 – 19:30
Úterý: 9:00 – 11:00
Středa: 9:00 – 11:00
Pátek: 9:00 - 11:00

ADRESA

Pyšely 517, 251 67

CHCETE SI DOMLUVIT TERMÍN

Ozvěte se mi


TELEFON

+420 774 632 020